Aktualizace firmwaru pro akční kameru SJCAM SJ6 LEGEND

23.11.2016 22:45

U všech kamer SJCAM přinášíme možnost aktualizace firmwaru a výjimka nebude ani SJ6 Legend. Stejně tak je možné se vrátit k některému z předešlých firmwaru, pokud nejnovější bude obsahovat chybu.

Zpět

Nejen možnost aktualizovat firmware na nejnovější verzi je možné na našem webu, ale také si stáhnout verzi starší a to v případě pokud Vám nová nevyhovuje nebo obsahuje chybu. A nejinak tomu je u modelu SJ6 Legend, který se zanedlouho dostane na český trh.

Stránku pro aktualizaci firmwaru u SJCAM SJ6 Legend najdete zde, na stejném místě je uveden i postup aktualizace a videonávod, jak kameru aktualizovat. Pokud chcete stáhnout firmware pro jinou kameru než je SJ6 Legend, tak seznam všech kamer najdete zde.

Ondra

Nové články

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2016 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Žádná část tohoto webu (texty, obrázky a další části webu), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele webu!