SJCAM SJ6 Legend: unboxing a videopohled na akční kameru

08.12.2016 19:10

Nativní 2K rozlišení, 60fps u 1080p videa, zadní dotykový displej, druhý přední displej, stabilizace videa a podpora externího mikrofonu či dálkového ovládání - to je novinka SJCAM SJ6 Legend. Podívejte se na videopohled na kameru.

Zpět

SJ6 Lehend je první kamera od SJCAM, ke které jde připojit externí mikrofon a také nechybí podpora dálkového ovládání. Navíc má tato novinka hned dva displeje - na přední straně je informační displej, který zobrazuje aktuální nastavení a na zadní straně je 2" dotykový displej, pomocí kterého můžete kameru ovládat nebo si můžete zobrazit aktuálně nahrávané video.

Kameru SJCAM SJ6 Legend můžete zakoupit na kamerov.cz, kde najdete kamery SJCAM v oficiální české distribuci.

Recenze akční kamery SJCAM SJ6 LegendSJCAM SJ6 Legend - videopohled na akční kameru a unboxing

Co obsahuje prodejní balení kamery a jak funguje dotykový displej, se můžete podívat v našem videopohledu na kameru SJCAM SJ6 Legend:

Diskuzi ke kameře SJCAM SJ6 Legend najdete na našem fóru a pokud si kameru chcete aktualizovat, tak můžete zde. Recenzi kamery najdete na našem webu během pár dnů.

Ondra

Nové články

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2016 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Žádná část tohoto webu (texty, obrázky a další části webu), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele webu!