Falešné kamery SJCAM opět zaplavují ČR

Měsíc duben byl ve znamení falešných kamer SJCAM. Upozorňujeme na to neustále, i tak se spousty lidí nechá zlákat nízkou cenou a pak zbydou jen oči pro pláč.
 
Za měsíc duben jsme zaznamenali 12 dotazů ohledně nefunkční kamery SJCAM nebo kamery, která natáčí jen HD video a k Full HD videu se nelze dopracovat.
 
Všichni nešťastníci naletěli a pořídili si padělek kamery SJCAM. U osmi případů byl na kameře nápis SJCAM a kamera byla k nerozeznání od originálu. 
 
Na jedné kameře byl dokonce štítek pravosti, který prošel kontrolou. Tento štítek byl ovšem vyroben a vytisknut na základě pravé kamery a posléze nalepen na fake kameru.
 
Je to sice už ohrané klišé, ale jediné doporučení našeho webu je: nakupujte kamery z oficiální české distribuce, mezi které patří i náš partner kamerov.cz. Je to jediná garance toho, že nakoupíte originální kameru SJCAM a že Vám může být poskytnuta podpora našich stránek, diskuzního fóra a pochopitelně i online podpora přes náš facebook.
 
Navíc jen kamery z oficiální distribuce mají zaručenu aktualizaci a hlavně prodejci české oficiální distribuce mají zázemí certifikovaného servisu SJCAM, který jako jediný má originální náhradní díly. Tedy v tomto případě máte opravdu záruku vyřízení reklamace a opravy kamery pomocí originálních dílů, místo dílů, které jsou dováženy neoficiální cestou a nejsou určeny pro kamery SJCAM.
 
Mimochodem, v Číně se začal prodávat padělek kamery M20 – tedy kamery, kterou výrobce SJCAM ještě ani nemá vyrobenou!
 

POZOR NA TO, KDE KUPUJETE KAMERY SJCAM!

3. 5. 2016, sjcamczech.com

Nové články

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2016 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Žádná část tohoto webu (texty, obrázky a další části webu), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele webu!