Je Vaše kamera SJCAM originál? Zkontrolujte si to!

30.05.2015 10:18

Na trhu je čím dál více padělků kamer SJCAM. Takové kamery nedosahují svými parametry kvalit kamer SJCAM. U nových kamer existuje způsob, jak si ověřit, jestli máte kameru originální.

Zpět

Že i dnes můžete koupit padělek kamery SJCAM je zřejmé z našeho diskuzního fóra, kde tyto problémy řešíme v podstatě každý den. Takové kamery jsou nejen horší co se hardware týče a nedosahují tak kvalit kamer SJCAM (více v článku GoCam je padělek kamery SJCAM), tak je například nemožné takovou fake kameru aktualizovat na nejnovější firmware. A pokud se o to pokusíte, tak se z kamery stane jen kus těžítka. 

Doporučujeme: Na trhu je padělek kamery s nápisem SJCAM

 

Všechny nové kamery SJCAM, které se v současné době prodávají, musí mít na sobě bezpečnostní hologram (viz úvodní fotka). Díky tomuto hologramu si můžete jednoduše jistit, jestli je Vaše kamera originál.

Nejdříve setřete ochranou vrstvu z hologramu, pod kterou najdete kód Vaší kamery. Po té přejděte na jediné oficiální stránky kamer SJCAM. Kde na stránce www.sjcamhd.com/safe vložíte bezpečnostní kód z hologramu. Ihned zjistíte, jak jste na tom s Vaší kamerou.

Pokud se u takto zadaného kódu objeví nápis "Warning !!! You purchased products was a fake product!!!", tak jste bohužel naletěli a máte zakoupenu fake kamery SJCAM. V takovém případě můžete poslat mail výrobci kamer SJCAM a to kliknutím na bod číslo 2 (viz obrázek výše). Také můžete napsat nám a dát tak vědět ostatním zákazníkům, kde kameru SJCAM nekupovat.

Chcete-li mít jistotu, že nekoupíte padělek kamery SJCAM, tak kupujte kamery pouze u prodejců, které doporučujeme

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode