LED POV světlo Niceboy pro akční kamery (test)

05.01.2016 09:57

Na testování občas dorazí i nějaké příslušenství pro outdoorové kamery. Dnes se podíváme na světlo, které usnadňuje noční nahrávání videa.

Zpět

Dlouho jsme v testu neměli žádné příslušenství a já jsem tak rád, že z kamerov.cz na test dorazil jeden kousek v podobě LED světla pro kamery. 
 
LED POV světlo pro outdoorové kameryLED POV světlo Niceboy pro akční kamery
 
Toto světlo můžete připojit k jakékoli outdoorové kameře a je jedno jestli se jedná o SJCAM, GitUp, Xiaomi nebo GoPro. Se světlem v balení dorazí držák a šroub na propojení s kamerou, plastový klíč, USB kabel a baterie. Baterie má kapacitu 1050 mAh a i po dvou hodinách intenzivního svícení nevyžadovala nabíjení. Takže výdrž svícení světla na jedno nabití určitě překoná výdrž kamery.
 
LED světlo pro kameryLED světlo pro kamery
 
POV světlo je velmi dobře zpracované a co je více než potěšitelné je fakt, že toto světlo je voděodolné až do hloubky 30 metrů. Proto je vhodné i pro podvodní natáčení.
 
 
LED Světlo Niceboy nabízí dvě intenzity svícení (obě uvidíte ve videoukázkách níže) a dokonce nabízí i režim blikačky a je tak možné toto světlo použít i na kole, jako osvětlení za snížené viditelnosti a to spolu s držákem pro uchycení na řídítka kola. Světlo má velmi slušnou intenzitu svícení a také široký záběr, tedy je tak vhodné i pro kamery se širokoúhlým záběrem. 
 
POV LED světlo Niceboy pro outdoorové kameryLED POV světlo Niceboy pro akční kamery SJCAM, GoPro, Xiaomi, GitUp
 
LED POV světlo Niceboy (koupit ho můžete za 1490Kč např. zde) ve mně nechalo velmi dobrý dojem a to nejen pro své velmi slušené zpracování, ale právě i pro svou intenzitu dodávaného světla. Každopádně zanechme řečí a na to, co světlo dokáže, se podívejte na následujícím videu (pro test byla použita kamera SJCAM SJ5000X Elite):

Diskuzi na téma LED světel pro kamery najdete zde

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode