Nejde Vám zvuk u SJ5000X Elite? Kamery koupené v oficiální české distribuci Vám budou vyměněny za nové!

30.11.2015 00:01

Během testování novinky SJCAM SJ5000X Elite jsem narazil na problém s nahrávaným zvukem. Máte-li to podobně a kameru jste koupili od oficiálního českého distributora, bude vám kamera vyměněna.

Zpět

Minulý týden na test dorazila kamera SJCAM SJ5000X Elite. Během testování jsem zjistil, že kamera nenahrává téměř žádný zvuk. I když je možné, že tento problém bude jen chybou firmwaru (aktuálně je v kameře FW1.1), po konzultaci s oficiální českou distribucí, kterou v Česku zajišťuje výhradně RTB media s.r.o. (www.sjcamcz.cz) a jejíž jeden z hlavních autorizovaných prodejců je náš partner kamerov.cz, budou kamery právě z této distribuce vyměněny za novou várku kamer, která právě míří do České republiky.

Znovu se ukazuje, jak zásadní je rozdíl nákupu kamery SJCAM od oficiálního distributora a nákupu kamery ze šedého dovozu či od nejrůznějších překupníků.

Naštěstí podobný problém se stal poprvé u kamer SJCAM a co je ještě lepší - řešení se našlo velmi rychle a troufnu si říct, že řešení více než korektní!

Editace: problém u první várky kamer je HW charakteru, takže aktualizace nepomůže a je nutné kameru reklamovat či vyměnit za novou várku, která už tímto problémem netrpí a je naprosto v pořádku!

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode