Oficiální česká distribuce kamer SJCAM a české menu!

16.06.2015 15:00

V České republice máme prvního oficiálního distributora kamer SJCAM. Kamery mají české menu, 14ti denní limit na opravu kamery v záruce a pochopitelně i pozáruční servis! Kde kamery koupit a jak vypadá menu? Více v článku

Zpět

Oficiální česká distribuce kamer SJCAMOficiální česká distribuce kamer SJCAM

Na českém trhu jsou v prodeji kamery SJCAM, které jsou z oficiální české distribuce. Poznáte je tak, že na přední straně balení naleznete nápis "ČESKÉ MENU" a na obou bočních stranách "Czech official distribution" (viz fotky výše).

V čem je kamera jiná?

Pokud si koupíte kameru SJCAM, která je určena pro Českou republiku, tak získáte několik výhod. Tou nejviditelnější je, že kamera je kompletně v češtině. Další a neméně důležitý fakt je, že s kamerou získáváte garanci, že po dobu dvou let Vám bude kamera v rámci záruky opravena nebo vyměněna za novou a to do 14ti dnů! Po skončení záruky pochopitelně můžete využít pozáruční servis na kamery.

V současné době je možné kamery z oficiální české distribuce koupit pouze v eshopu kamerov.cz a týká se to kamer SJCAM SJ4000 a SJ4000 WiFi.

České menu v české distribuci

Kamery SJCAM SJ4000 a SJCAM SJ4000 WiFi, které si nově koupíte, budou mít české menu. Jak menu vypadá, se můžete podívat ve fotogalerii a zároveň si můžete češtinu stáhnout a nainstalovat do Vaší kamery!

O kamerách SJCAM můžete diskutovat v na našem diskuzním fórum a aktuální informace ze světa SJCAM se dozvíte dříve než ostatní na našem facebooku!

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2019 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořeno službou Webnode