Oficiální česká distribuce kamer SJCAM a české menu!

16.06.2015 15:00

V České republice máme prvního oficiálního distributora kamer SJCAM. Kamery mají české menu, 14ti denní limit na opravu kamery v záruce a pochopitelně i pozáruční servis! Kde kamery koupit a jak vypadá menu? Více v článku

Zpět

Oficiální česká distribuce kamer SJCAMOficiální česká distribuce kamer SJCAM

Na českém trhu jsou v prodeji kamery SJCAM, které jsou z oficiální české distribuce. Poznáte je tak, že na přední straně balení naleznete nápis "ČESKÉ MENU" a na obou bočních stranách "Czech official distribution" (viz fotky výše).

V čem je kamera jiná?

Pokud si koupíte kameru SJCAM, která je určena pro Českou republiku, tak získáte několik výhod. Tou nejviditelnější je, že kamera je kompletně v češtině. Další a neméně důležitý fakt je, že s kamerou získáváte garanci, že po dobu dvou let Vám bude kamera v rámci záruky opravena nebo vyměněna za novou a to do 14ti dnů! Po skončení záruky pochopitelně můžete využít pozáruční servis na kamery.

V současné době je možné kamery z oficiální české distribuce koupit pouze v eshopu kamerov.cz a týká se to kamer SJCAM SJ4000 a SJ4000 WiFi.

České menu v české distribuci

Kamery SJCAM SJ4000 a SJCAM SJ4000 WiFi, které si nově koupíte, budou mít české menu. Jak menu vypadá, se můžete podívat ve fotogalerii a zároveň si můžete češtinu stáhnout a nainstalovat do Vaší kamery!

O kamerách SJCAM můžete diskutovat v na našem diskuzním fórum a aktuální informace ze světa SJCAM se dozvíte dříve než ostatní na našem facebooku!

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode