Padělek kamery SJCAM SJ4000 v Makru?

01.04.2015 18:12

Makro má svou vlastní outdoorovou kameru. Můžete si ji koupit v jejich věrnostním programu. Jedná se ale o originál kamery SJCAM?

Na našem diskusním fóru se objevila od moderátora Petra informace, že už i Makro prodává svou SJ4000. Makro ji nazývá Outdoorová kamera HD CMOS a zakoupit ji můžete v jejich věrnostním programu. Jak je vidět z fotografií od našeho dalšího uživatele s nickem startQ, tak kamera na sobě nemá nápis SJCAM. Což je první varovaní. Jedná se ale opravdu o padělek? Má kamera opravdu jiný HW než SJCAM SJ4000 WiFi?

Makro padělek SJCAM SJ4000?

Bohužel Makro není schopné doložit, kdo je výrobcem nebo aspoň dodavatelem kamery, stejně jako nevědí např. jaký procesor je v kameře použit (tedy neznají žádné HW parametry kamery).

Makro uvádí, že ke kameře si lze stáhnout aplikaci iSmart DV. Tedy není možné kameru s mobilem spárovat pomocí originální aplikace SJCAM HD. 

Petr dodává: "Koukal jsem se na aplikaci iSmart DV na Google Play, je tam psáno you could now control your SPCA6330 based video recorder, pokud je to pravda, pak by kamera používala čip Sunplus 6330. Horší než má originál."

SJCAMCZECH.com doporučuje nákup originálních kamer SJCAM. Hlavně kvůli použitému HW, který bude vždy lepší, než ten co je použit v padělcích.

Chcete-li mít jistotu originálu kamery, podívejte se, které obchody doporučujeme

Diskuze o kameře z makra na našem fóru

Ondra

Zpět

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode