Přehled aktualizací pro kamery SJCAM (duben 2016)

09.04.2016 17:41

  

V podlední době vyšlo několik aktualizací pro kamery SJCAM. Máte ve své kameře ten nejnovější firmware? Přinášíme přehled novinek pro kamery SJCAM.

Zpět

Kamery SJCAM jsou pravidelně aktualizovaný na nejnovější firmware. Většina těchto aktualizací přináší zásadní novinky. Tady je přehled nejnovějších firmwarů pro kamery SJCAM:
 

SJCAM SJ4000

Firmware 1.2: opravuje chybu při přehrávání videa v kameře a proběhla drobná úprava menu a překladů. Firmware 1.2 ale obsahuje vylepšení z FW 1.1, který přinesl výrazné zlepšení vyvážení bílé u nahrávaného videa, zlepšil reprodukci barev, přinesl speciální režim pro nahrávání pod vodou či možnost měnit FOV (úhel záběru) u videa.
 
Pokud tedy máte starší FW v kameře, aktuální můžete stahovat zde
 

SJCAM SJ4000 WiFi

Firmware 1.2: protože ne všem stačí velikost paměťových karet o velikosti 32GB, tak nejnovější aktualizace pro tuto kameru přináší podporu karet až do velikosti 128GB. FW 1.1 stejně jako u verze bez WiFi přinesl výrazné vylepšení reprodukce barev a vyvážení bílé u nahrávaného videa, možnost měnit FOV a režim pro natáčení pod vodou. Test FW 1.2 najdete zde.

Aktualizaci pro SJ4000 WiFi můžete stahovat zde

SJCAM SJ4000+

Firmware 2.8: ani u této kamery nechybí s novou aktualizací podpora paměťových karet až do velikosti 128GB. Také se s touto aktualizací zlepšila výdrž na jedno nabití a problém s připojením k aplikaci SJCAM Zone.

Aktualizaci můžete stahovat zde

SJCAM M10+

Firmware 1.8: tato aktualizace přináší stejné vylepšení jako v případě SJ4000+, tedy nově jsou podporovány karty až do velikosti 128GB, vylepšila se výdrž kamery a byl odstraněn problém s připojením k aplikaci SJCAM Zone.

Aktualizaci můžete stahovat zde

SJCAM SJ5000+

Firmware 3.3.6: tento FW je určen pouze pro kamery, které mají v kameře FW 3.0 a novější a není kompatibilní s kamerami s FW 2.x! Byla provedena optimalizace funkce Quick shot, při volbě Quick Shot tlačítko OK probudí displej (pokud je vypnutý). Již předchozí FW přinesly některá vylepšení pro tuto kameru: možnost nahrávat 2K video a podpora 64GB karet.

Aktualizaci můžete stahovat zde

SJCAM SJ5000X Elite

Firmware 1.3: asi nejvýznamnější aktualizaci dostala právě kamera Elite. Je možnost nastavit velikost datového toku, zlepšila se ostrost videa, stabilizace a vyvážení bílé. Kompletní test nové aktualizace najdete zde a to včetně ukázkových videí a seznamu změn.

Aktualizaci můžete stahovat zde

Pokud chcete mít přehled o nejnovějších aktualizacích pro kamery SJCAM, tak nezapomeňte sledovat náš facebook, kde zveřejňujeme informace ihned, když nový firmware vyjde!

Ondra

Nové články

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode