Příslušenství: Test držáku na hrudník pro kamery SJCAM

20.03.2015 15:20

Chcete si ke své kameře pořídit příslušenství, které se nedodává spolu s kamerou? Co takhle držák kamery SJCAM na hrudník. Otestovali jsme ho. Jaký je?

Zpět

 

Díky spolupráci s eshopem kamerov.cz se k nám dostalo příslušenství ke kamerám SJCAM v podobě držáku na hrudník (Chest Harness). Na ten jsme připevnili držák kamery dodávaný v balení s kamerou (viz fotografie). Spolu se samotným hruďákem Vám v balení dorazí i praktický látkový obal, ve kterém můžete držák na hrudník přenášet.

Pomocí popruhů můžete změnit výšku upevnění kamery a stejně tak si můžete nastavit popruhy podle Vašeho "objemu". Samotný držák vypadá, že je vyroben z opravdu kvalitního plastu a měl by tak i něco vydržet.

Držák na hruď nejspíše nejvíce využijete pro natáčení na kole či motorce a zkrátka všude tam, kde chcete natáčet videa a zároveň mít volné ruce. My jsme zkoušeli první video s tímto příslušenství na kolečkových bruslích. Využití držáku na kole určitě taky pořídíme! Hrudní držák můžou používat jak pánové, tak i dámy, což jsme osobně otestovali. Kamera drží na svém místě opravdu dobře a nehrozí, že by Vám spadla. Bohužel mínusem je fakt, že držák samotné kamery, který musíte připevnit na hruďák, už nejspíše nesundáte. Drží tam na tolik pevně, že se nám ho nepodařilo sundat a to ani za použití veškeré síly, která byla k dispozici. Takže se nejspíše budete muset smířit s tím, že o něj pro jiné využití "přijdete". 

Každopádně toto příslušenství můžeme doporučit a níže najdete video, na kterém je jak samotný hrudní držák, tak i záběry, které díky němu a kameře SJ4000 byly pořízeny (omluvte, že záběry nejsou nikterak akční. Jednak k tomu nebyla vhodná vozovka a ani další podmínky, nicméně další videa natočená pomocí tohoto příslušenství budou následovat). Video najdete i na tomto odkazu

Držák můžete zakoupit ZDE a diskutovat nejen o tomto příslušenství můžete v našem diskuzním fóru

Ondra

 

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode