Seriál SJCAM: SJ4000

09.04.2015 12:48

Dnešním dnem začíná seriál představování kamer SJCAM. Jako první se nepustíme do žádné jiné kamery než do té, kterou začalo celé to šílenství. SJCAM SJ4000...

Zpět

Základní vlastnosti

SJCAM SJ4000 je outdoorová kamera, se kterou díky voděodolnému krytu můžete pořizovat záběry až do hloubky 30m. Díky procesoru Novatek NTK9650 a senzoru Aptina AR0330 má prokazatelně lepší nahrávky než Hero 2. Objektiv je širokoúhlý a má záběr 170°. Videa natáčí kamera v rozlišení Full HD s 30FPS. Vyměnitelná baterie má kapacitu 900mAh a zvládne nahrávat až 70minut Full HD videa.

Bohaté příslušenství

SJ4000 zaznamenala úspěch díky velkému množství příslušenství, které je v balení kamery. Na své si přijdou vyznavači většiny sportů. Balení SJ4000 obsahuje: vodotěsný obal připojitelný k dalšímu příslušenství a voděodolný do 30m, náhradní dvířka k obalu s průduchy pro lepší zvuk, nabíjecí kabel, nabíječka, držák na řidítka, úchyt na pásek, otevřený držák, sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství, dva nalepovací úchyty (například na helmu), dvě náhradní samolepky, dva popruhy se suchým zipem na přichycení, dva popruhy na přichycení se zdrhovákem, jistící lanka a baterie.

Navíc si ke kameře můžete dokoupit nepřeberné množství dalšího příslušenství. My jsme pro Vás otestovali hned dvě: Držák na hrudník a přísavný držák na sklo

S kamerou pod vodu

Jak už bylo zmíněno, s kamerou díky voděodolnému pouzdru můžete až do hloubky 30m. Máte-li potápěčský kurz, můžete natočit neuvěřitelné záběry. Jeden z našich čtenářů nám takové záběry poskytl. Můžete se tak pokochat záběry z Rudého moře a zkoušku voděodolnosti kamery.

Aktualizujte svou kameru

Díky našemu webu můžete mít neustále nejnovější firmware ve vaší kameře. Lepší výsledné videa, delší výdrž baterie, nové funkce. To vše můžete získat s nejnovějším FW pro Vaši kameru SJ4000. Postup aktualizace je velmi jednoduchý. Proto se podívejte jaký firmware máte ve Vaší kameře a jestli by nebylo dobré ho aktualizovat.

Kde koupit originál kamery SJCAM SJ4000?

Asi nejdůležitější je nenaletět některým prodejcům, kteří prodávají padělky kamer SJCAM SJ4000. Jak rozeznat fake kamery od originálu najdete v našem článku. A prodejce, které doporučují naše stránky najdete ZDE.

SJCAM SJ4000 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Největší diskuzní fórum

Náš web má největší diskuzní fórum v České republice věnované kamerám SJCAM. Diskuze ke kameře SJ4000 má k dnešnímu dni 14 samostatných témat a 281 příspěvků. Máte-li ke kameře dotaz nebo si s něčím nevíte rady, rozhodně se nebojte zeptat! Jsme tady od toho, aby jsme Vám pomohli.

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode