Spinmount: tohle příslušenství bude bomba!

14.04.2015 16:39

Na Kickstarter.com se objevil nový projekt na příslušenství pro kamery SJCAM a GoPro. A co je na tom nejlepší je, že Spinmount se již vyrábí!

Zpět

Kolikrát jste zažili situaci, že jste měli kameru SJCAM upevněnou v nějaké držáku (třeba na řídítkách kola či motorky) a rychle jste chtěli změnit směr, kterým bude vaše kamera natáčet. Navíc ta limitace nastavení v jednom směru.

Proto Rob Brice vložil na Kickstarter.com svůj projekt s názvem SPINMOUNT + SNOWSPIKE. Spinmount je modulární otáčející se držák, se kterým můžete otáčet kamerou 360° kolem své osy a 180° svisle!

Kickstarter je internetová platforma pro financování projektů, která podporuje kreativní projekty z oblasti filmuherhudbyumění či technologické inovace Základním předpokladem je, že lidé nemohou zakládat projekty kvůli finančnímu zisku, ale pouze proto, aby je spustili, poté už mohou z projektu získávat profit. Tato služba je založena na přímém financování ostatními lidmi, kteří svým přispěním rozhodují, zda daný projekt uspěje, či nikoli. Díky tomu je velice malá šance, že by byl financován projekt, který by nebyl něčím zajímavý. (zdroj Wikipedia)

Na co ale dlouhé řeči, podívejte se na pohyblivý gif obrázek, který Vám ukáže, co všechno Spinmount dokáže. Další fotografie:

 

SpinmountSpinmount

Další vychytávka od Roba je Snowspike, díky tomuto držáku můžete kameru pevně umístit do"měkkého" místa jako je tráva, písek či sníh. 

Co říkáte na tohle příslušenství pro kamery SJCAM a GoPro? Já bych chtěl mít určitě Spinmount doma. Diskuzi k tomuto příslušenství najdete na našem diskuzním fóru

Ondra

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode