Tip: Jak zafixovat kameru

31.03.2015 00:01

Možná se Vám stalo, že jste chtěli kameru přidělat k některému z dodávaných držáku a nástavců a SJCAM nedržela v poloze, ve které jste si ji představovali. Poradíme Vám jednoduchý fígl, jak zafixovat její polohu, aby kamera pevně a bezpečně držela.

Možná se Vám zdá, že stejný článek už jste na našich stránkách četli. A ano, máte pravdu. Pokud naši stránku sledujete od začátku, tak Vám tento příspěvek neunikl. Naše stránky ale prošly zásadní proměnou a tento článek tak v podstatě nebyl přímo přístupný, proto jsme se rozhodli jej znovu zveřejnit.

SJCAM M10

A kde je tedy samotný problém? Dodávané příslušenství ke kamerám SJCAM SJ4000, SJ5000, M10 má totiž hladký plastový povrch i na plochách, kde se spojuje s dalšími držáky (například držák na kolo a samotná kamera). A proto může být problém dotáhnout šrouby tak, aby kamera držela v poloze, ve které potřebujete.

Rada je jednoduchá: použijte šmirgl papír. Nemáte-li tohoto pomocníka, stačí pilník na nehty. Plochy, kde se dotýká konkrétní držák s jiným (nebo i se samotnou kamerou) jednodušel zdrsníme. A pěkně ze všech stran. Nemusíte se bát, že by jste držákům nějak ublížili. Vše je rychlé a bezpečné a hlavně, výsledek je stoprocentní...

Máte další radu nebo tip k použití kamer? Podělte se v našem největším diskuzním fóru věnovaném kamerám SJCAM!

Zpět

Srovnávací tabulka SJCAM

  

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kontakt

sjcamczech.com
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook SJCAMczech
Twitter SJCAMczech
Google+ SJCAMczech

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu sjcamczech.com s tím souhlasíte.

© 2014-2020 Všechna práva vyhrazena. SJCAMCZECH.com

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode